Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

TP-Link CP230, 33W 3-Port USB Car Charger

Нема залиха
1.049 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 928650
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

33W 3-Port USB Car Charger CP230 Exclusive Auto Detect & Smart Charging Technology 1.65X Fast Charging Intelligent Circuit Design Universal Compatibility Considerate design HARDWARE FEATURES Output Voltage Total Output 5V/6.6A ; Charging Port Max. Output 5V/2.4A Input Voltage Min. 12V DC; Max. 24V DC Dimensions ( W x D x H ) 1.7 X 1.1 X 3.3 in.(44 x 29 x 85 mm) Output Interface 3 USB-A 2.0 Ports Input Interface 1 Car Cigarette Lighter OTHERS Certification CE, FCC, RoHS, EAC Package Contents 33W 3-Port USB Car Charger Quick Installation Guide Environment Operating Temperature: 0℃∼40℃ (32℉∼104℉) Storage Temperature: -40℃∼70℃ (-40℉∼158℉) Operating Humidity: 10%∼90% non-condensing Storage Humidity: 5%∼90% non-condensing
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand TP-LINK
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:TP-Link CP230, 33W 3-Port USB Car Charger
Повеќе продукти од TP-LINK