Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

TP-Link HS110(EU) WiFi Smart Plug, 2.4GHz, 802.11b/g/n, works with TP-Links Home Automation app Kasa (for both Andriod and iOS), local

Има на залиха
2.399 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-07-2022
КОД: 923593
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

TP-Link HS110(EU) WiFi Smart Plug • 2.4GHz • 802.11b/g/n • works with TP-Links Home Automation app Kasa (for both Andriod and iOS) • local Wi-Fi control or remote control through TP-LINK Cloud • Away mode • Timer and Schedule settings • Energy usage monitoring and stastics
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand TP-LINK
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:TP-Link HS110(EU) WiFi Smart Plug, 2.4GHz, 802.11b/g/n, works with TP-Links Home Automation app Kasa (for both Andriod and iOS), local
Повеќе продукти од TP-LINK