Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

TP-Link TL-MR3420 300Mbps 3G/4G Wireless N Router, Compatible with LTE/HSPA+/HUUPA/HSDPA/UMTS/EVDO USB modem, 3G/WAN failover, 2T2R, 2

Нема залиха
1.829 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 914893
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

TP-Link TL-MR3420 300Mbps 3G/4G Wireless N Router, Compatible with LTE/HSPA+/HUUPA/HSDPA/UMTS/EVDO USB modem, 3G/WAN failover, 2T2R, 2
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand TP-LINK
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:TP-Link TL-MR3420 300Mbps 3G/4G Wireless N Router, Compatible with LTE/HSPA+/HUUPA/HSDPA/UMTS/EVDO USB modem, 3G/WAN failover, 2T2R, 2
Повеќе продукти од TP-LINK