Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

TP-Link TL-WA5210G 54Mbps High Power Outdoor Access Point, WISP Client Router, up to 27dBm, Atheros, 2.4GHz 802.11g/b, High Sensitivity, Integrated 12dBi dual-polarized directional antenna, Weather proof, Passive PoE, Status LED

Нема залиха
2.998 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 695960
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

TP-Link TL-WA5210G 54Mbps High Power Outdoor Access Point, WISP Client Router, up to 27dBm, Atheros, 2.4GHz 802.11g/b, High Sensitivity, Integrated 12dBi dual-polarized directional antenna, Weather proof, Passive PoE, Status LED
Спецификации
Категорија Пристапни точки
Brand TP-LINK
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:TP-Link TL-WA5210G 54Mbps High Power Outdoor Access Point, WISP Client Router, up to 27dBm, Atheros, 2.4GHz 802.11g/b, High Sensitivity, Integrated 12dBi dual-polarized directional antenna, Weather proof, Passive PoE, Status LED
Повеќе продукти од TP-LINK