Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless PCI Express Adapter

Нема залиха
930 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 882100
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless PCI Express Adapter • Atheros • 1T1R • 2.4GHz • 802.11n/g/b • 2 detachable antennas
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand TP-LINK
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless PCI Express Adapter