Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

TP-Link TL-WR720N V2 150Mbps Wireless N Router

Нема залиха
999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 885006
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

TP-Link TL-WR720N V2 150Mbps Wireless N Router • QCOM • 1T1R • 2.4GHz • 802.11n/g/b • 1 10/100M WAN + 2 10/100M LAN • 1 fixed antenna
Спецификации
Категорија Рутери
Is Gaming N/A
Antena 1
Network Speed 150 Mbps
Part Number NULL
Brand TP-LINK
Write Your Own Review
You're reviewing:TP-Link TL-WR720N V2 150Mbps Wireless N Router
Повеќе продукти од TP-LINK