Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

TP-Link UP220, 20W 2-Port USB Charger, 2 USB charging ports, 5V/2.4A per port, total 5V/4.0A, EU standard power plug

Нема залиха
930 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 923596
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

TP-Link UP220 • 20W 2-Port USB Charger • 2 USB charging ports • 5V/2.4A per port • total 5V/4.0A • EU standard power plug
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand TP-LINK
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:TP-Link UP220, 20W 2-Port USB Charger, 2 USB charging ports, 5V/2.4A per port, total 5V/4.0A, EU standard power plug
Повеќе продукти од TP-LINK