Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

TP-Link UP525, 20W 2-Port USB Charger, 25W 5-Port USB Charger, 5 USB charging ports, 5V/2.4A per port, total 5V/5.0A, TP-Link Smart Cha

Нема залиха
1.564 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 923594
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

TP-Link UP525 • 20W 2-Port USB Charger • 25W 5-Port USB Charger • 5 USB charging ports • 5V/2.4A per port • total 5V/5.0A • TP-Link Smart Charging technology • 1.65X fast charging
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand TP-LINK
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:TP-Link UP525, 20W 2-Port USB Charger, 25W 5-Port USB Charger, 5 USB charging ports, 5V/2.4A per port, total 5V/5.0A, TP-Link Smart Cha
Повеќе продукти од TP-LINK