Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

TP-Link UP540, 40W 5-Port USB Charger

Има на залиха
1.899 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 912083
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

40W 5-Port USB Charger UP540 Exclusive Auto Detect & Smart Charging Technology 1.65X Fast Charging Intelligent Circuit Design Universal Compatibility Considerate Design HARDWARE FEATURES Dimensions ( W x D x H ) 3.8x3.8x1.1 in. (96.4x96.4X28.6mm) Output Interface Total Max. DC5V/8A, each port max. DC5V/2.4A Input Interface AC100-240V OTHERS Package Contents Power Supply Cable
Спецификации
Категорија Опрема за смартфони
Brand TP-LINK
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:TP-Link UP540, 40W 5-Port USB Charger
Повеќе продукти од TP-LINK