Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Utax crtg. for Canon Pixma MG5700/5750/7750 black (24ml.) 0318C001 PGI-570BK, BK*E

Има на залиха
227 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2021
КОД: 955630
Прашај за залиха
Гаранција: 1 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Инк кертриџи без глава Utax crtg. for Canon Pixma MG5700/5750/7750 black (24ml.) 0318C001 PGI-570BK, BK*E
Спецификации
Категорија Компатибилни мастила
Brand Utax
Part Number ux.canpg570bxl
Write Your Own Review
You're reviewing:Utax crtg. for Canon Pixma MG5700/5750/7750 black (24ml.) 0318C001 PGI-570BK, BK*E
Повеќе продукти од Utax