Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

VERBATIM PLA 3D PRINTER FILAMENT 1.75MM 1KG SILVER/METAL GREY 2019

Има на залиха
1.458 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 951105
1-3 дена
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

VERBATIM PLA 3D PRINTER FILAMENT 1.75MM 1KG SILVER/METAL GREY 2019
Спецификации
Категорија Филаменти
Part Number 55319
Brand VERBATIM
Write Your Own Review
You're reviewing:VERBATIM PLA 3D PRINTER FILAMENT 1.75MM 1KG SILVER/METAL GREY 2019
Повеќе продукти од VERBATIM