ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Verbatim SSD Internal Vi550 S3 2.5" 256GB Read: 560MB/s Write: 535MB/s Verbatim SSD Internal Vi550 S3 2.5" 256GB Read: 560MB/s Write: 535MB/s

Verbatim SSD Internal Vi550 S3 2.5" 256GB Read: 560MB/s Write: 535MB/s

Quick Overview

Verbatim SSD Internal Vi550 S3 2.5" 256GB Read: 560MB/s Write: 535MB/s

КОД: 941892

Достапност: 48 часа

2.542 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена

Details

Verbatim SSD Internal Vi550 S3 2.5" 256GB Read: 560MB/s Write: 535MB/s

Additional Information

Бренд VERBATIM
Part Number 49351
Гаранција 720

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите