ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Vivax LIFE FIT, 1,4" IPS LCD, 240x240 PX

Quick Overview

Vivax LIFE FIT , 1,4" IPS LCD, Rezolucija zaslona 240x240 PX, VodootpornostIP68, Baterija 160mAh,

КОД: 951452

Достапност: 48 часа

1.738 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: дена

Details

Smartwatch with a 1.4" touch screen display. Body temperature, heart rate, monitoring sleep and breathing, and sports mode. The rubber strap ensures perfect adjustment and comfort on your hand. Stay up to date, with notifications from your mobile phone - calls and messages. Life FIT connects to your smartphone via Bluetooth connection and the HitFit Pro application installed on your smartphone. IP 68 certificate guarantees you safe and reliable use of the watch in all weather conditions and sports activities. Basic characteristics Battery duration (normal use): 72 Item type: Smart Watch Warranty: 1 Material (band): Silikon Display type: IPS Connectivity: Bluetooth Battery capacity: 160 Other features Color: Black Waterproof: Yes Weight: 0.39

Additional Information

Бренд Vivax
Part Number NULL
Промоција НОВО

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Викенд акција на Refurbished компјутери со 6th генерација на процесори, лиценца, SSD и ПОДАРОК WiFI Adapter!!! Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија од 09 до 12.04

Прочитај повеќе

Викенд акција WeLoveWeekends Викенд акција на Refurbished Lenovo компјутери со или без лиценца, забрзани со SSD + ПОДАРОК WiFI Adapter / Gaming Set Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија од 02 до 05.04

Прочитај повеќе

Нови количини на бренд компјутери со PREMIUM квалитет - моќни Core i5 процесори 6th генерација - забрзани со SSD - лиценциран Windows 10. - 2 години гаранција - Бесплатна достава 

Прочитај повеќе

Што велат клиентите