ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Wacom Pen Nibs Standard Black 10 Pack For Pro Pen 2

Quick Overview

Wacom Pen Nibs Standard Black 10 Pack For Pro Pen 2

КОД: 943594

Достапност: 48 часа

869 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: дена

Details

10 standard pen nibs for Wacom Pro Pen 2 and Wacom Pro Pen 3D Compatible with Wacom Intuos Pro (PTH660, PTH660P, PTH860, PTH860P) Wacom Cintiq Pro 13&16 (DTH1320, DTH1620) Wacom Cintiq Pro 24 (DTK2420, DTH2420) Wacom Cintiq Pro 32 (DTH3220) Wacom MobileStudio Pro (DTHW1320, DTHW1620, DTHW1621H) Wacom Cintiq 16 (DTK-1660) Wacom Cintiq 22 (DTK-2260) Wacom Pro Pen 2 (KP504E) Wacom Pro Pen 3D (KP505) Wacom Pro Pen slim (KP301E00DZ)

Additional Information

Бренд WACOM
Part Number NULL

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите