Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Weli Science DC3 Portable UPS with DC output for Router, Modem, CCTV, Camera and Cordless Phone, etc.., Overload protection, Short cirk

Нема залиха
1.099 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 912488
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Weli Science DC3 Portable UPS with DC output for Router, Modem, CCTV, Camera and Cordless Phone, etc.., Overload protection, Short cirk
Спецификации
Категорија Непрекинато напојување
Brand Weli Science
Power N/A
Part Number NULL
Supply Type UPS
Write Your Own Review
You're reviewing:Weli Science DC3 Portable UPS with DC output for Router, Modem, CCTV, Camera and Cordless Phone, etc.., Overload protection, Short cirk