Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Weli Science MT-1500VA 840W Line interactive UPS+ AVR

Нема залиха
6.614 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 879974
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Weli Science MT-1500VA 840W Line interactive UPS+ AVR, with USB port, Microprocessor control (IEC outlet x4), Battery 12V1234W x2
Спецификации
Категорија Непрекинато напојување
Brand Weli Science
Power 1500 VA
Part Number NULL
Supply Type UPS
Write Your Own Review
You're reviewing:Weli Science MT-1500VA 840W Line interactive UPS+ AVR