Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Weli Science TS-650VA 325W Line interactive UPS+ AVR, with USB port

Нема залиха
2.998 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 700598
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Weli Science TS-650VA 325W Line interactive UPS+ AVR, with USB port, Microprocessor control (Shuko outlet x5), Battery 12V28W
Спецификации
Категорија Непрекинато напојување
Brand Weli Science
Power 650 VA
Part Number NULL
Supply Type UPS
Write Your Own Review
You're reviewing:Weli Science TS-650VA 325W Line interactive UPS+ AVR, with USB port