ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Western Digital My Cloud Home 6TB, 6TB, Interfejs LAN, Bafer 32, Format 3,5", Broj navrteži 5.400 Western Digital My Cloud Home 6TB, 6TB, Interfejs LAN, Bafer 32, Format 3,5", Broj navrteži 5.400

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Western Digital My Cloud Home 6TB, 6TB, Interfejs LAN, Bafer 32, Format 3,5", Broj navrteži 5.400

Quick Overview

Western Digital My Cloud Home 6TB, 6TB, Interfejs LAN, Bafer 32, Format 3,5", Broj navrteži 5.400

КОД: 951450

Достапност: 48 часа

11.456 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена

Details

UREDI ZA SKLADIRANJE PODATOCI HARD DISK Western Digital Western Digital My Cloud Home 6TB, 6TB, Interfejs LAN, Bafer 32, Format 3,5", Broj navrteži 5.400

Additional Information

Бренд Western Digital
Part Number WDBVXC0060HWT-EESN
Промоција НОВО
Гаранција 720

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Викенд акција на Refurbished компјутери со 6th генерација на процесори, лиценца, SSD и ПОДАРОК WiFI Adapter!!! Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија од 09 до 12.04

Прочитај повеќе

Викенд акција WeLoveWeekends Викенд акција на Refurbished Lenovo компјутери со или без лиценца, забрзани со SSD + ПОДАРОК WiFI Adapter / Gaming Set Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија од 02 до 05.04

Прочитај повеќе

Нови количини на бренд компјутери со PREMIUM квалитет - моќни Core i5 процесори 6th генерација - забрзани со SSD - лиценциран Windows 10. - 2 години гаранција - Бесплатна достава 

Прочитај повеќе

Што велат клиентите