Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Western Digital Red NAS HDD 3.5" 1TB SATA3 64MB Cache IntelliPower WD10EFRX

Има на залиха
Special Price 3.192 ден. Regular Price 3.641 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 14-01-2022
КОД: 942237
Последно парче
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Mfr Part Number: WD10EFRX Capacity: 1 TB Rotational Speed (RPM): IntelliPower Cache: 64 MB Interface: SATA3 Data Transfer Rate: Buffer to Host (max): 6 Gb/s Host to/from drive (typical): 150 MB/s Shock: Operating: 30Gs @ 2ms (read/write); 65Gs @ 2ms (read) Non-operating: 350Gs @ 1ms Power Management: 12VDC (A, peak): 1.20 Read/Write: 3.7 Watts Idle: 3.2 Watts Standby: 0.6 Watts Sleep: 0.6 Watts Form Factor: 3.5 inch Dimensions (WxLxH): 4.000 x 5.787 x 1.028 inch / 101.6 x 147.0 x 26.1 mm Weight: 0.99 lbs / 0.45 kg RoHS Compliant
Спецификации
Категорија Внатрешни HDD
Promotion Type Последни количини
Part Number NULL
HDD Capacity 1 TB
Disk format 3.5"
Disk Interface SATA III
HDD Speed IntelliPower
Cache 64 MB
Brand Western Digital
Write Your Own Review
You're reviewing:Western Digital Red NAS HDD 3.5" 1TB SATA3 64MB Cache IntelliPower WD10EFRX