ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

White Shark HEADSET GHS-1641 PANTHER White/Silver 616320534158

Quick Overview

White Shark HEADSET GHS-1641 PANTHER White/Silver 616320534158

КОД: 933186

Достапност: Прашај

917 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: 360 дена

Details

White Shark HEADSET GHS-1641 PANTHER White/Silver 616320534158 CRYSTAL CLEAR AUDIO & CHAT Use the high precision 50mm speakers for great stereo sound and high-sensitivity adjustable mic for in-game and online chat. FLEXIBLE & CONFORTABLE FIT The retractable headband design with synthetic leather-wrapped ear-cushions allows you to play for hours in complete comfort. CONVENIENT CONTROLS Conveniently placed in-line controls for mic mute and volume adjustment HIGH VERSATILE Connects to the PS 4 controller with 3.5mm jack; Also works with other devices with 3.5mm jack, Laptop, PC, Mac and mobile/tablet devices. OTHER FEATURES Durable braided wire for long term use

Additional Information

Бренд White Shark
Part Number PANTHER WHITE/SILVER
Гаранција 360
Тип на поврзување Жичани
H&M Type Gaming Headset

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите