Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Windows 10 Home Mar/Refurbished

Има на залиха
3.000 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
КОД: 935954
Во ДДСтор магацин
Гаранција: 1 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

N/A
Спецификации
Категорија Microsoft Софтвер
Part Number Win10Home
Brand Microsoft
Write Your Own Review
You're reviewing:Windows 10 Home Mar/Refurbished
Повеќе продукти од Microsoft