Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

XIGMATEK X-POWER PSU 400W 80 PLUS, ACTIVE PFC, EN40698

Има на залиха
2.420 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 13-12-2021
КОД: 943989
1-3 дена
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

PSU 400W XIGMATEK X-POWER 80 PLUS, ACTIVE PFC, EN40698 X-POWER - 230V input with greater than 80% efficiency under typical loads - Single rail +12V output for high power utilization applications - OVP/OPP/UVP - FCC, CE, RoHS standards compliant - Active PFC
Спецификации
Категорија Напојувања
Power 400 W
Part Number NULL
Promotion Type Ново
Brand XIGMATEK
Energy-Efficient N/A
Modular N/A
Fan Size N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:XIGMATEK X-POWER PSU 400W 80 PLUS, ACTIVE PFC, EN40698
Повеќе продукти од XIGMATEK