Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom MC-859 Bow, MODECOM Volcano Bow headphones

Има на залиха
1.899 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 933314
Прашај за залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom MC-859 Bow • MODECOM Volcano Bow headphones are headphones dedicated to gamers. Designed for maximum comfort of use while playing computer games. Pickups Ø50mm • Impedance 16Ω • Frequency range 20Hz-20kHz • Sensitivity 114dB±3dB. Microphone sensivity -36dB±1dB • Cable lenght 2 •2 m • Power USB 5V @ 100mA • Port mini jack 3.5mm CTIA standards • USB • Weight netto 400 g • S-MC-859-BOW
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Modecom
Backlight N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom MC-859 Bow, MODECOM Volcano Bow headphones
Повеќе продукти од Modecom