Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Asus Case ROG Strix GX601 Helios RGB ATX/EATX Tempered Glass, Aluminum Frame, GPU Braces And Aura Sync Mid Tower Gaming Computer Case,

Има на залиха
19.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 938172
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Asus Case ROG Strix GX601 Helios RGB ATX/EATX Tempered Glass, Aluminum Frame, GPU Braces And Aura Sync Mid Tower Gaming Computer Case,
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Part Number NULL
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:Asus Case ROG Strix GX601 Helios RGB ATX/EATX Tempered Glass, Aluminum Frame, GPU Braces And Aura Sync Mid Tower Gaming Computer Case,
Повеќе продукти од ASUS