Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS Notebook Adapter 65W/90W, 19V, 4.74A, PIN Size: 4.0-1.35MM with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug

Има на залиха
1.199 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 904977
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Адаптери за струја ASUS Notebook Adapter 65W/90W, 19V, 4.74A, PIN Size: 4.0-1.35MM with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug
Спецификации
Категорија Полначи за лаптопи
Brand ASUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS Notebook Adapter 65W/90W, 19V, 4.74A, PIN Size: 4.0-1.35MM with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug
Повеќе продукти од ASUS