Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS ROG RYUJIN 240, all-in-one liquid CPU cooler with color OLED

Нема залиха
13.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 934128
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS ROG RYUJIN 240 • all-in-one liquid CPU cooler with color OLED • Aura Sync RGB and Noctua iPPC 2000 PWM 120mm radiator fan • Fan: 2 x Noctua NF-F12 industrial • PPC 2000 PWM • Fan size: 2 Fan Slots (120mm) • 90RC0030-M0UAY0
Спецификации
Категорија Вентилатори
Part Number NULL
Brand ASUS
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS ROG RYUJIN 240, all-in-one liquid CPU cooler with color OLED