Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS ROG Sheath BLK Mouse Pad, 900 x 440 x 3 mm

Има на залиха
3.099 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 942417
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS ROG Sheath BLK Mouse Pad The stage for the ultimate battle Optimized for smooth mouse gliding Massive dimensions for all your gaming gear Non-slip ROG red rubber base Durable anti-fray stitching 900 x 440 x 3 mm 695 grams 90MP00K3-B0UA00
Спецификации
Категорија Подлога за глувци
Backlight N/A
Brand ASUS
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS ROG Sheath BLK Mouse Pad, 900 x 440 x 3 mm
Повеќе продукти од ASUS