Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS ROG Sheath Mouse Pad, 900 x 440 x 3 mm 90MP00K1-B0UC00

Има на залиха
3.099 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 932431
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS ROG Sheath Mouse Pad, The stage for the ultimate battle, Optimized for smooth mouse gliding, Massive dimensions for all your gaming gear, Non-slip ROG red rubber base, Durable anti-fray stitching, 900 x 440 x 3 mm, 695 grams, 90MP00K1-B0UC00
Спецификации
Категорија Подлога за глувци
Backlight N/A
Brand ASUS
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS ROG Sheath Mouse Pad, 900 x 440 x 3 mm 90MP00K1-B0UC00
Повеќе продукти од ASUS