Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS TUF Gaming H3 Discord Teamspeak Certified Gaming Headset, Gun Metal

Има на залиха
4.598 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 936519
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS TUF Gaming H3 Discord Teamspeak Certified Gaming Headset Gun Metal 7.1 Virtual Surround Sound with an exclusive airtight chamber design 50mm ASUS Essence drivers Cross-platform Compatibility with 3.5mm connector Discord and Teamspeak Certified boom microphone is fully adjustable Stainless-Steel Headband with Protein Leather Ear Cups ROG Armoury II Software for easy customization 90YH028G-B1UA00
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand ASUS
Backlight N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS TUF Gaming H3 Discord Teamspeak Certified Gaming Headset, Gun Metal
Повеќе продукти од ASUS