Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ASUS U65W-01 ADAPTER/EU , for new ASUS models Plug Type/ Dimension: 4.0mm*1, 4.5mm*1, 5.5mm*1, PN:90XB013N-MPW010

Има на залиха
2.198 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 938557
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ASUS U65W-01 ADAPTER/EU , for new ASUS models Plug Type/ Dimension: 4.0mm*1, 4.5mm*1, 5.5mm*1, PN:90XB013N-MPW010
Спецификации
Категорија Полначи за лаптопи
Brand ASUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ASUS U65W-01 ADAPTER/EU , for new ASUS models Plug Type/ Dimension: 4.0mm*1, 4.5mm*1, 5.5mm*1, PN:90XB013N-MPW010
Повеќе продукти од ASUS