Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Drum Unit DR3000 for DCP-8040/8040LT/8045D/8045DN, MFC-8220, MFC-8440/8440LT/8840D/8840DN (up to 20.000pages)

Има на залиха
3.999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 849919
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Brother Drum Unit DR3000 for DCP-8040/8040LT/8045D/8045DN, MFC-8220, MFC-8440/8440LT/8840D/8840DN (up to 20.000pages)
Спецификации
Категорија
Brand Brother
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Drum Unit DR3000 for DCP-8040/8040LT/8045D/8045DN, MFC-8220, MFC-8440/8440LT/8840D/8840DN (up to 20.000pages)
Повеќе продукти од Brother