Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Drum Unit DR3200 for HL-5340D/5350DN/5350DNLT/5380DN, DCP-8070D/8085DN, MFC-8370DN/8380DN/8880DN (up to 12000 pages)

Има на залиха
3.999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 714341
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Brother Drum Unit DR3200 for HL-5340D/5350DN/5350DNLT/5380DN, DCP-8070D/8085DN, MFC-8370DN/8380DN/8880DN (up to 12000 pages)
Спецификации
Категорија
Brand Brother
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Drum Unit DR3200 for HL-5340D/5350DN/5350DNLT/5380DN, DCP-8070D/8085DN, MFC-8370DN/8380DN/8880DN (up to 12000 pages)
Повеќе продукти од Brother