Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Toner TN3060 (do 6700 str.) for HL-5130/5140/5140LT/5150D/ 5150DLT/5170DN/5170DNLT/ DCP-8040/8040LT/8045D/8045DN/ MFC-8220/ MFC-8440/8440LT/8840D/8840DN

Има на залиха
2.499 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 708993
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Brother Toner TN3060 (do 6700 str.) for HL-5130/5140/5140LT/5150D/ 5150DLT/5170DN/5170DNLT/ DCP-8040/8040LT/8045D/8045DN/ MFC-8220/ MFC-8440/8440LT/8840D/8840DN
Спецификации
Категорија Оригинални тонери
Part Number NULL
Brand Brother
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Toner TN3060 (do 6700 str.) for HL-5130/5140/5140LT/5150D/ 5150DLT/5170DN/5170DNLT/ DCP-8040/8040LT/8045D/8045DN/ MFC-8220/ MFC-8440/8440LT/8840D/8840DN
Повеќе продукти од Brother