Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Toner TN3130 (do 3500 str.) for HL-5240/5250DN/5270DN/5270DN2LT/5280DW; DCP-8060/8065DN; MFC-8460N/8860DN/8870DW;

Има на залиха
1.999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 695474
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Brother Toner TN3130 (do 3500 str.) for HL-5240/5250DN/5270DN/5270DN2LT/5280DW; DCP-8060/8065DN; MFC-8460N/8860DN/8870DW;
Спецификации
Категорија Оригинални тонери
Part Number NULL
Brand Brother
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Toner TN3130 (do 3500 str.) for HL-5240/5250DN/5270DN/5270DN2LT/5280DW; DCP-8060/8065DN; MFC-8460N/8860DN/8870DW;
Повеќе продукти од Brother