Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Toner TN3480 (do 12000 str.) for HL-L5000D/L5100DN/L6200DW/L6300DW/L6400DW/DCP-L5500DN/L5600DN/L5650DN/MFC-L5700DW/L5800DW/L6800DW

Има на залиха
3.499 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 906678
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Toner Cartridge Brother Toner TN3480 (do 12000 str.) for HL-L5000D/L5100DN/L6200DW/L6300DW/L6400DW/DCP-L5500DN/L5600DN/L5650DN/MFC-L5700DW/L5800DW/L6800DW
Спецификации
Категорија Оригинални тонери
Part Number NULL
Brand Brother
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Toner TN3480 (do 12000 str.) for HL-L5000D/L5100DN/L6200DW/L6300DW/L6400DW/DCP-L5500DN/L5600DN/L5650DN/MFC-L5700DW/L5800DW/L6800DW
Повеќе продукти од Brother