Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

[C]Kingston 480GB A400 SSD SATA3

Има на залиха
2.100 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 14-06-2024
КОД: 993013
Во ДДСтор магацин
Гаранција: 720 (дена)
[C]Kingston 480GB A400 SSD SATA3
Спецификации
Категорија SSD дискови
Disk Interface SATA III
Is Gaming No
SSD Capacity 480 GB
Part Number [Stock Clearance]
Brand Kingston
Promotion Type [Stock Clearance New], Брза испорака
Повеќе продукти од Kingston