Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Cart. HP 953 Black for 7720/7740/8710/8720

Има на залиха
2.290 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Last price/stock change: 23-09-2021
КОД: 954994
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

HP OfficeJet Pro 8210/8218 Printers; HP OfficeJet Pro 8710/8715/8718/8719/8720/8725/8730/8740 All-in-One Printers; HP OfficeJet Pro 7740 Wide Format All-in-One Printer Reliable performance, standout results Ensure dependable, high-quality results at fast speeds, page after page. Original HP ink cartridges provide impressive reliability and standout results, so you’ll get the performance your HP printer or all-in-one was built to deliver. Original HP ink cartridges are specially designed to work flawlessly with your HP printer or all-in-one.
Спецификации
Категорија Компатибилни мастила
Brand Hp
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Cart. HP 953 Black for 7720/7740/8710/8720
Повеќе продукти од Hp