ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Case Fan 80x80x25 Gembird

Quick Overview

Case Fan 80x80x25 Gembird

КОД: 741920

Достапност: Прашај

110 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: дена

Details

Case Fan 80x80x25 Gembird

Additional Information

Бренд GEMBIRD
Part Number FANCASE
Cooler Type Case

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Нови количини Lenovo лаптопи - A Class Refurbished  Бизнис класа на refurbished лаптопи со моќни Core i5/i7 процесори, забрзани со SSD и можност за доплата за лиценциран Windows 10 MAR

Прочитај повеќе

Големи роденденски попусти D-LINK разделници, рутери и друга мрежна опрема до 15.05 или до трошење на залихите. Ограничени количини!

Прочитај повеќе

Викенд акција на refurbished работни станици со подарок WiFi SET - безжични тастатура и маус. Последни количини на моќни работни станици со Xeon процесори, ECC, SSD и nVidia Quadro графичка картичка. Намалени цени, подарок и бесплатна достава низ цела Македонија!

Прочитај повеќе

Што велат клиентите