Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Cooler Master NotePal U150R

Има на залиха
3.499 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 942916
1-3 дена
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Product Number R9-U150R-16FK-R1 Color Space Silver Material Aluminum, Metal Mesh, Plastic, Rubber Dimensions (L x W x H) 335 x 265 x 50 mm / 13.2 x 10.4 x 2.0 inch Fan Dimensions (L x W x H) 80 x 80 x 15 mm / 3.2 x 3.2 x 0.6 inch Fan Speed 1600 RPM ± 200 Fan Airflow 13.5 CFM Fan Air Pressure 0.6 mmH2O Fan Noise Level 29 dBA (Max) Power USB 5V DC USB Micro USB x 1 Rated Current 0.16A Power Consumption 0.9W Compatibility Supports up to 15" laptops Warranty 2 years EAN code 4719512071045 UPC code 884102043543 Cooler Type Notebook Cooler Series Notepal
Спецификации
Категорија Додатоци за лаптопи
Part Number NULL
Brand Cooler Master
Write Your Own Review
You're reviewing:Cooler Master NotePal U150R
Повеќе продукти од Cooler Master