Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

CoolerMaster ARGB LED controller, plug & play

Има на залиха
1.356 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 934773
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CoolerMaster ARGB LED controller • plug & play • lighting control without ARGB mainboard • and also support ARGB motherboard lighting control • MFX-ACBN-NNUNN-R1
Спецификации
Категорија LED опрема
Brand Cooler Master
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:CoolerMaster ARGB LED controller, plug & play
Повеќе продукти од Cooler Master