Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Dell UltraSharp U2913WM 29" Widescreen LED Backlit LCD

Има на залиха
11.901 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-11-2022
КОД: 990530
Во ДДСтор магацин
Премиум реобновен - како нов, 100% функционален, без видливи знаци на користење, 2 години гаранција
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Dell UltraSharp U2913WM 29" Widescreen LED Backlit LCD ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите ModelBrand Dell Model U2913WM Cabinet Color Black Usage Business DisplayScreen Size 29" Glare Screen Antiglare with hard-coating 3H LED Backlight Yes Widescreen Yes Recommended Resolution 2560 x 1080 (2K) Refresh Rate 60 Hz Viewing Angle 178° (H) / 178° (V) Pixel Pitch 0.09(H) mm x 0.26(V) mm Display Colors 16.7 Million Brightness 300 cd/m2 (typ.), 50 cd/m2 (min.) Contrast Ratio DC 2,000,000:1 (1000:1) Aspect Ratio 21:9 Response Time 8ms (GTG) Panel IPS Display Type Full HD ConnectivityInput Video Compatibility Analog RGB, Digital Connectors VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, Mini DisplayPort, USB 3.0 D-Sub 1 DVI 1 x DVI-D with HDCP HDMI 1 DisplayPort 1 x DisplayPort 1.2, 1 x Mini DisplayPort 1.2 USB 3.0 1 x USB 3.0 upstream port 4 x USB 3.0 downstream ports PowerComplies with ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO Certified Displays Power Supply 100 to 240 VAC / 50 or 60 Hz +/- 3 Hz / 1.5 A (Max) Power Consumption Operational: 32 W (typical) / 90 W (maximum) Stand by / Sleep < 0.5 W ConvenienceStand Adjustments Height, Swivel, Tilt HDCP Support Yes Features Panoramic clarity: Multitask on a panoramic 29" 21:9 display with Full HD 2560 x 1080 resolution. Extreme color accuracy: Enjoy precise colors calibrated at the factory to support more than 99 percent sRGB color space at a delta-E of less than 5. Easy manageability: Take control of innovative display functions such as Smart Video Enhance and Easy Arrange with Dell Display Manager. Dimensions & WeightDimensions (H x W x D) 14.12" - 19.17" x 27.55" x 7.65" w/ stand 12.48" x 27.55" x 2.41" w/o stand Weight 12.80 lbs. panel only EnvironmentalTemperature Range Operating: 0 to 40 degree C Non-operating: -20 to 60 degree C Humidity Range Operating: 10 - 80% (non-condensing) Non-operating: 5 - 90% (non-condensing) А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.
Спецификации
Категорија Refurbished Монитори
Class А+ Premium refurbished
Display Port DisplayPort, HDMI, mDisplayPort, USB
Response Time 8 ms
Promotion Type New Stock Refurbished
Monitor type LED
Monitor Resolution 2560x1080 (UWHD)
Diagonal 29"
Brand DELL
Part Number U2913WM
Built-in Speakers No
Write Your Own Review
You're reviewing:Dell UltraSharp U2913WM 29" Widescreen LED Backlit LCD
Повеќе продукти од DELL