Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DJI Air 3 FMC (DJI RC-N2)

Има на залиха
86.076 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-11-2023
КОД: 1001620
1-3 дена
Гаранција: 720 (дена)
DJI Air 3 FMC (DJI RC-N2)
Спецификации
Категорија Дронови
Brand DJI
Part Number CP.MA.00000692.01
Повеќе продукти од DJI