Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DK44605 Removable Yellow Paper Tape 62mm x 30.48m

Има на залиха
1.409 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 695472
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

DK44605 Removable Yellow Paper Tape 62mm x 30.48m
Спецификации
Категорија Апликатор за етикети
Brand Brother
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:DK44605 Removable Yellow Paper Tape 62mm x 30.48m
Повеќе продукти од Brother