Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

EAST LED UPS EA200 1500VA/900W Line interactive UPS

Има на залиха
7.327 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 897804
Прашај за залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

EAST LED UPS EA200 1500VA/900W Line interactive UPS+ AVR • Schuko x 2 • Input Voltage: 100/120VAC (± 10 vac) • Input Frequency: 50/60Hz ± 1Hz • Output Voltage: 120VAC (± 10 vac) • Output Frequency: 50/60Hz ± 1Hz • Crest factor: 3:1 • Recharging Time 6-8 hours to 90% capacity • Noise Level: < 45 dB (1 mt from front panel) • Size: 140x280x170mm • Gross Weight: 112kg • Battery: 2 x 8AH
Спецификации
Категорија Непрекинато напојување
Brand EAST
Power 1500 VA
Part Number NULL
Supply Type UPS
Write Your Own Review
You're reviewing:EAST LED UPS EA200 1500VA/900W Line interactive UPS
Повеќе продукти од EAST