Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Gembird UPS Battery 12V 7AH

Има на залиха
997 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-06-2022
КОД: 638132
1-3 дена
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

UPS Battery 12V 7AH Nominal voltage (V): 12 Rated capacity to Final Voltage (AH): 20HR, 1.75 Volts/sec: 7 10HR, 1.75 Volts/sec: 6.65 5HR, 1.7 Volts/sec: 5.95 1HR, 1.3 Volts/sec: 4.2 Dimensions (mm): Length: 151 Width: 65 Height: 95 Height incl. terminal: 101 Approx. Weight (kg): 2.7
Спецификации
Категорија Непрекинато напојување
Brand GEMBIRD
Promotion Type Најпродавани
Power N/A
Part Number BAT12V7AH
Supply Type UPS Battery
Write Your Own Review
You're reviewing:Gembird UPS Battery 12V 7AH
Повеќе продукти од GEMBIRD