Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius ECO-8015, ECO Friendly Rechargeable Wireless Mouse

Има на залиха
999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 931439
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius ECO-8015 ECO Friendly Rechargeable Wireless Mouse with Special Scroll-n-Zoom Sensor engine: Blue Eye Color: Silver Metallic Number of buttons: 3 (left right middle button with scroll) RF frequency: 2.4GHz
Спецификации
Категорија Безжични глувци
Interface Wireless RF
Backlight N/A
Is Gaming No
Mouse sensor type BlueEye
Part Number NULL
Brand GENIUS
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius ECO-8015, ECO Friendly Rechargeable Wireless Mouse
Повеќе продукти од GENIUS