Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius GX Gaming Mouse Ammox X1-400, USB, Black & Red

Има на залиха
1.159 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 914157
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius GX Gaming Mouse Ammox X1-400 • USB • Color: Black & Red • 4 programmable hyper-response buttons • 400 -3200 DPI switching for superior responsiveness and sensitivity • Durable button • Perfect ambidextrous design fits in any palm
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight N/A
Part Number NULL
Brand GENIUS
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius GX Gaming Mouse Ammox X1-400, USB, Black & Red