Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius MediaPointer 100, USB, 2.4G, Pico dongle

Има на залиха
1.356 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 700686
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Genius MediaPointer 100 • USB • 2.4G • Pico dongle
Спецификации
Категорија Опрема за монитори, телевизори и проектори
Brand GENIUS
Type of equipment N/A
Part Number NULL
Повеќе продукти од GENIUS