Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius MediaPointer 100, USB, 2.4G, Pico dongle

Има на залиха
1.356 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 700686
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius MediaPointer 100 • USB • 2.4G • Pico dongle
Спецификации
Категорија Опрема за монитори, телевизори и проектори
Part Number NULL
Brand GENIUS
Type of equipment N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius MediaPointer 100, USB, 2.4G, Pico dongle
Повеќе продукти од GENIUS