Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Genius SW-G2.1 2000 II speakers + subwoofer, 50W, for gaming

Има на залиха
5.199 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 938545
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Genius SW-G2.1 2000 II speakers + subwoofer, 50W, for gaming
Спецификации
Категорија Компјутерски звучници
Part Number NULL
Brand GENIUS
Write Your Own Review
You're reviewing:Genius SW-G2.1 2000 II speakers + subwoofer, 50W, for gaming
Повеќе продукти од GENIUS