Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

GENIUS Ultra WideCam F100 FullHD w/Mic

Има на залиха
3.010 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 03-08-2022
КОД: 931154
1-3 дена
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

WEB CAMERA GENIUS WideCam F100 FullHD w/Mic System requirements USB port Specifications Image Sensor 1080p Full HD pixel CMOS Lens type Manual focus lens File format MPEG/WMV Microphone YES Resolution (DPI) 12MP (Interpolation),1920 x 1080, 1280 x 720, 640 x 480 pixels Weight 82 g Dimensions (W x H x D) 150 x 49 x 48 mm Colors Black What's included WideCam F100 webcam USB extension cable Multi-language user manual
Спецификации
Категорија Web камера
Brand GENIUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:GENIUS Ultra WideCam F100 FullHD w/Mic
Повеќе продукти од GENIUS